Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 
 
Zestaw noży kuchennych ceramicznych 6el. EDENBERG

Zestaw noży kuchennych ceramicznych 6el. EDENBERG

Kategoria:  » Dom i Ogród » Wyposażenie » Przybory kuchenne » Komplety noży
 
Podstawowe dane
Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 2 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu:

Komplet noży EDENBERG wykonanych ze stali nierdzewnej pokrytej warstwą ceramiczną, która idealnie nadaje się do krojenia owoców, warzyw, mięsa, pieczywa. Dzięki powłoce ceramicznej krojony produkt nie przykleja się do ostrza. Noże ostrzone laserowo. Rękojeść wykonana z antypoślizgowego kauczuku, który zapewnia wygodne i pewne trzymanie nawet w wilgotnych dłoniach.
Odporne na odkształcenia i przebarwienia. Nowoczesny wygląd i kolorystyka. Opakowanie z wytłoczką z pianki, zamykane na magnes.
Zawartość zestawu:

Nóż szefa kuchni 32,5cm (ostrze 19cm)
Nóż do porcjowania 32,5cm (ostrze 19cm)
Nóż do pieczywa 32,5cm (ostrze 19cm)
Nóż uniwersalny 22cm ( ostrze 12cm)
Nóż do warzyw i owoców 19 cm (ostrze 8.5cm)
Obieraczka z ostrzem ceramicznym

 

Noże pokryte warstwą ceramiczną nadają się idealnie do codziennego krojenia i siekania owoców, warzyw, pieczywa oraz mięsa bez kości. Dzięki zastosowanym materiałom żywność nie nabiera metalicznego posmaku czy zapachu a owoce i warzywa nie brązowieją.

Wygodne w użyciu. Ergonomiczne, antypoślizgowe uchwyty zapewniają wygodne i pewne trzymanie przy pełnej kontroli ruchów. Specjalnie wyważona konstrukcja sprawia, że krojenie staje się przyjemnością.

 
Zestaw noży kuchennych ceramicznych 6el. EDENBERG
Zestaw noży kuchennych ceramicznych 6el. EDENBERG Zestaw noży kuchennych ceramicznych 6el. EDENBERG Zestaw noży kuchennych ceramicznych 6el. EDENBERG
 
Data dodania: 2015-01-29