Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 
 
Uchwyt na szczoteczkę Flipper

Uchwyt na szczoteczkę Flipper

Kategoria:  » Zdrowie i Uroda » Pozostałe » Pielęgnacja zębów
 
Podstawowe dane
Cena promocyjna: cena po zalogowaniu
Stara cena: cena po zalogowaniu
Waga: 0.1 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu:

Uchwyt na szczoteczkę Trzymadełko mocowane jest za pomocą przyssawki do kafelków w łazience. Między łapkami zwierzątka można umieścić dziecięcą szczoteczkę do zębów.
Wzory wysyłamy losowo
Pakowana na blistrze : 8,5 x 12 x 4 cm

Podczas gdy dla Nas łazienka to miejsce, żeby się odświeżyć, jest to jednocześnie wilgotne miejsce sprzyjające rozwojowi bakterii.

Za każdym razem kiedy używamy spłuczki krople zanieczyszczonej wody rozprzestrzeniają się po całej łazience niosąc ze sobą zarazki,które mogą powodować wiele chorób, jak na przykład zapalenie dziąseł. Jednak większość ludzi zostawia swoje szczoteczki w łazience bez żadnej ochrony,narażone na osadzanie się na nich bakterii.

Flipper pomaga chronić Twoją szczoteczkę przed zagrożeniem, jakim są bakterie.

Szczoteczka pozostaje „w zamknięciu" będąc jednocześnie pod ręką i łatwo dostępna dzięki intuicyjnej obsłudze Flippera.

Flipper to unikatowy produkt, którego sedno tkwi w mechaniźmie. Inteligentne rozwiązanie pozwalające otwierać i zamykać Flipper automatycznie, jednym ruchem. To jest rozwiązanie,które wyróżnia Flipper wśród innych pojemników na szczoteczki, dostępnych na rynku.

Flipper jest całkowicie intuicyjny i wygodny w użytkowaniu.


 
Uchwyt na szczoteczkę Flipper
Uchwyt na szczoteczkę Flipper Uchwyt na szczoteczkę Flipper Uchwyt na szczoteczkę Flipper Uchwyt na szczoteczkę Flipper Uchwyt na szczoteczkę Flipper Uchwyt na szczoteczkę Flipper Uchwyt na szczoteczkę Flipper Uchwyt na szczoteczkę Flipper Uchwyt na szczoteczkę Flipper Uchwyt na szczoteczkę Flipper Uchwyt na szczoteczkę Flipper Uchwyt na szczoteczkę Flipper Uchwyt na szczoteczkę Flipper
 
Data dodania: 2015-02-06